Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław V 2023/2024
Verein | Stadion | Kapazität | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KS Sparta Wrocław Stadion Sztabowa w Wrocławiu |
Stadion Sztabowa w Wrocławiu | 800 |
K
|
||||
UKS Academy Kiełczów Boisko piłkarskie na ul. Leśnej |
Boisko piłkarskie na ul. Leśnej | 500 |
K
|
||||
LKS Czarni Sobocisko Boisko w Sobocisku |
Boisko w Sobocisku | 400 |
N
|
||||
ULKS Odra Kotowice Boisko Sportowe w Kotowicach |
Boisko Sportowe w Kotowicach | 250 |
N
|
||||
KS Błękitni Siedlce Boisko Sportowe w Siedlcach |
Boisko Sportowe w Siedlcach | 250 |
N
|
||||
LZS Rzemieślnik Oława Boisko ul. Bursztynowa |
Boisko ul. Bursztynowa | 250 |
N
|
||||
Burza Chwalibożyce Boisko w Chwalibożycach |
Boisko w Chwalibożycach | 250 |
N
|
||||
Lotos Gaj Oławski Boisko w Gaju Oławskim |
Boisko w Gaju Oławskim | 250 |
N
|
||||
Polonia Godzikowice Boisko w Godzikowicach |
Boisko w Godzikowicach | 250 |
N
|
||||
Jankowianka Wierzbno Boisko w Wierzbnie |
Boisko w Wierzbnie | 250 |
N
|
||||
Zorza Zabardowice Boisko w Zorzy Zabardowice |
Boisko w Zorzy Zabardowice | 250 |
N
|
||||
Orzeł Święta Katarzyna Boisko w Świętej Katarzynie |
Boisko w Świętej Katarzynie | 250 |
N
|
In Polen werden die vom Verband angegebenen Kapazitäten verwendet.
N
= Naturrasen
K
= Kunstrasen
Dolnośląska Klasa A Grupa Wrocław IV
Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław I Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław II Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław III Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław IV Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław V Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław VI Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław VII Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław VIII Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław IX Sonstige Stadien Dolnośląska
Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław I Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław II Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław III Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław IV Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław V Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław VI Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław VII Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław VIII Dolnośląska Klasa B Grupa Wrocław IX Sonstige Stadien Dolnośląska